Sprzedaż krajowa

Aby ułatwić Państwu dostęp do naszych produktów wdrożyliśmy nowoczesny system dystrybucji działający na wielu płaszczyznach sprzedażowych.

Jego podstawę tworzy rozbudowana na cały kraj sieć sklepów. Za ich pośrednictwem mogą Państwo w każdym zakątku Polski obejrzeć i „dotknąć” nasze produkty. Dokładne adresy owych punktów mogą Państwo znaleźć tutaj

Kolejnym, jakże ważnym w dzisiejszych czasach kanałem dystrybucji jest Internet. Dla Państwa komfortu i wygody uruchomiliśmy trzy platformy sprzedaży internetowej:

Dom Sprzedaży Wysyłkowej – jest to nasz główny sklep internetowy, w którym znajdą Państwo tysiące produktów. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom w łatwy i intuicyjny sposób można odnaleźć produkty, dokonać płatności oraz szybko otrzymać towar pod same drzwi.

Odbiorców hurtowych zapraszamy serdeczne do podjęcia współpracy w zakresie dystrybucji naszych produktów. Oferujemy bogaty wybór firan żakardowych, gotowych, dopasowanych, czy firan typu „makaron”. W naszej ofercie hurtowej znajdą Państwo również szeroki wybór paneli dekoracyjnych, tkanin, obrusów, serwet, rolet okiennych własnej produkcji, oraz bogatą gamę towarów importowanych.

Decydując się na współpracę z Fabryką Firanek WISAN S.A. otrzymują Państwo korzystne warunki współpracy. Atrakcyjne rabaty oraz akcje promocyjne z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto zdecyduje się na biznesową kooperację z nami. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji:

Działem Sprzedaży Krajowej:

tel. 15 812 22 41

fax 15 812 23 00

Kierownik Działu Sprzedaży:

Cecylia Białek

email. c.bialek@wisan.pl

tel. 15 812 22 98

kom.: 665 000 380