Dołącz do nas

Fabryka Firanek WISAN S.A. jest obecnie największym polskim eksporterem firanek. Nasze wyroby ozdabiają domy na prawie wszystkich kontynentach. Wysoka jakość cechująca nasze produkty pozwala nam na skuteczną walkę z konkurencją na rynkach o bogatych tradycjach firanczarskich, takich jak: Anglia, Francja, Holandia, Niemcy czy Szwecja.

Współpracę z nasz firmą już dawno docenili partnerzy handlowi w obu Amerykach. Kanada, USA, Chile, Brazylia oraz Meksyk to miejsca gdzie można trafić na nasze firany lub zasłony. Także RPA, Australia i Nowa Zelandia to kraje, do których trafiają nasze produkty. Doceniły nas już setki kontrahentów w ponad 30-tu krajach Świata.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy spełniać oczekiwania klientów niezależnie od używanego przez nich języka, czy posiadanej narodowości.

Gdyby wyrażali Państwo chęć współpracy, to zapraszamy do kontaktu z nami poprzez maila, telefon, bądź formularz zgłoszeniowy.

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla Fabryki Firanek "Wisan" S.A. Kopiowanie, używanie
oraz przetwarzanie na wszelkich polach eksploatacji bez zgody F.F. "Wisan" S.A. jest zabronione i podlega
sankcjom przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 roku o prawach autorskich i pokrewnych.© 2014 Wisan. Realizacja: stylem.pl