Produkcja zasłon i obrusów

Firma Wisan to także producent tkanin i obrusów oraz innych tekstyliów, przeznaczonych dla domów i umożliwiających atrakcyjne wyposażenie i dekorację wnętrza. Posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w branży – wykorzystaliśmy ten czas na rozwój oraz poznanie wszystkich oczekiwań i potrzeb naszych Klientów, co doprowadziło do osiągnięcia statusu największego producenta tkanin i obrusów w Polsce oraz jednej z wiodących firm z branży w całej Europie. Nasza oferta to stale uaktualniane źródło tekstyliów, które powstają zgodnie z zapotrzebowaniem dostrzeżonym przez nas na rynku, a także bieżącymi trendami dotyczącymi dekoracji wnętrz. Proponujemy bardzo szeroki wybór wzornictwa i kolorystyki – nasz katalog to cały przekrój różnorodnych stylów, odpowiadających oczekiwaniom naszych Klientów. Prezentujemy wyroby od klasyki, którą można spotkać w każdym domu, po najmodniejsze tekstylia, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Prowadzimy sklep internetowy dla Klientów indywidualnych, który zawiera w pełni unikalną ofertę. Jako producent obrusów, tkanin i pozostałych tekstyliów jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko ogromny wybór artykułów, ale także atrakcyjne ceny, które przypadną do gustu każdemu Klientowi. Proponujemy także sprzedaż hurtową dla firm, oferując współpracę związaną z dystrybucją naszych wyrobów.

Zapewniamy naszym Klientom tekstylia najwyższej jakości, wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i ozdobione najciekawszymi wzorami i barwami. Staranne wykończenia i najlepsze technologie stosowane przy produkcji sprawiają, że nasze wyroby są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób.