Hurt

Odbiorców hurtowych zapraszamy serdeczne do podjęcia współpracy w zakresie dystrybucji naszych produktów. Oferujemy bogaty wybór firan żakardowych, gotowych, odpasowanych, czy firan typu „makaron”. W naszej ofercie hurtowej znajdą Państwo również szeroki wybór paneli dekoracyjnych, tkanin, obrusów, serwet.

Zapraszamy do współpracy z WISAN S.A.

Decydując się na współpracę z Fabryką Firanek WISAN S.A. otrzymują Państwo korzystne warunki współpracy. Atrakcyjne rabaty oraz akcje promocyjne z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto zdecyduje się na biznesową kooperację z nami. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji.

Dbamy o zadowolenie klientów

Zajmujemy się tworzeniem firan i innych tekstyliów do domu, które doskonale się prezentują, a przy tym wykonujemy je z wysokiej klasy materiałów. To z kolei przekłada się na łatwość w utrzymaniu czystości, a także są one wyjątkowo wytrzymałe, przez co z całą pewnością posłużą doskonale w domach klientów. Zaproponuj klientom swojego sklepu wyjątkowe firany, w jakie chętnie zaopatrzymy Twój asortyment. Z całą pewnością będą one chętnie wybierane przez konsumentów, poszukujących pięknych, designerskich ozdób okien do domów i mieszkań.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami

Doskonale wiemy, że nierzadko trudno, kupując hurtowo proponowany przez nas asortyment, zdecydować się na wybór odpowiednich wzorów czy rodzajów tkanin. Dlatego też oferujemy pomoc naszych doradców, którzy w oparciu o informacje pozyskane podczas rozmowy, zaproponują zakup najlepszych firan spośród naszej bogatej oferty. Oczywiście oferujemy przy tym nie tylko bogaty wybór firan, ale też takich tekstyliów, jak panele dekoracyjne, obrusy, serwety, jeszcze wiele więcej towarów.

Uzupełnij asortyment sklepu w WISAN S.A.

Chcesz uzupełnić braki towaru w prowadzonym przez Ciebie sklepie? A może poszukujesz nowych produktów, dzięki którym przyciągniesz większą liczbę klientów? W takim razie koniecznie zdecyduj się na współpracę z firmą WISAN S.A., gdzie realizujemy hurtowe zamówienia dla przedsiębiorców. Oferujemy przy tym jedynie wysokiej klasy asortyment – doskonałe tkaniny w postaci firan obrusów czy serwet do domów i mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów Fabryki Firanek WISAN S.A.

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać firany i tekstylia proponowane przez nas? Przede wszystkim dlatego, że projektujemy je we wzorach, krojach i kolorach zgodnych z aktualnymi trendami. Możesz więc klientom swojego sklepu zaoferować najmodniejsze produkty do aranżacji domów i mieszkań. Zachęcamy więc do współpracy z właśnie z nami – Fabryką Firan WISAN S.A.

Dział Sprzedaży Krajowej:

tel. 15 812 22 41

tel. 15 812 22 98

fax 15 812 23 00

e-mail: hurt@wisan.pl

Kierownik Działu Sprzedaży:

tel. 15 812 22 98