Dołącz do nas

Zobacz katalog hurtowy on-line

Aby ułatwić Państwu dostęp do naszych produktów wdrożyliśmy nowoczesny system dystrybucji działający na wielu płaszczyznach sprzedażowych.

Jego podstawę tworzy rozbudowana na cały kraj sieć sklepów. Za ich pośrednictwem mogą Państwo w każdym zakątku Polski obejrzeć i „dotknąć” nasze produkty. Dokładne adresy owych punktów mogą Państwo znaleźć tutaj

Kolejnym, jakże ważnym w dzisiejszych czasach kanałem dystrybucji jest Internet. Dla Państwa komfortu i wygody uruchomiliśmy trzy platformy sprzedaży internetowej:

a. Dom Sprzedaży Wysyłkowej – jest to nasz główny sklep internetowy, w którym znajdą Państwo tysiące produktów. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom w łatwy i intuicyjny sposób można odnaleźć produkty, dokonać płatności oraz szybko otrzymać towar pod same drzwi.
b. Sklep Wyprzedażowy – został on stworzony w celu ułatwienia Państwu dostępu do promocji i tańszych zakupów naszych produktów. Można tu znaleźć końcówki serii, okazyjne wyprzedaże a także stałe rabaty.
c. Dekoratornia – to rozbudowana i zaawansowana platforma. Dzięki niej można dobrać poszczególne produkty dostosowane do wnętrza, które chcą Państwo zaaranżować. Dobór kolorów, rozmiarów, styli- wszystko w jednym miejscu!

Jako producent pamiętamy również o odbiorcach hurtowych. Dogodne warunki współpracy oraz partnerskie stosunki na wysokim poziomie kultury biznesowej sprawiają, że jesteśmy najlepiej odbieranym przez hurtowników producentem firanek w kraju.

Odbiorców hurtowych zapraszamy serdeczne do podjęcia współpracy w zakresie dystrybucji naszych produktów. Oferujemy bogaty wybór firan żakardowych, gotowych, dopasowanych, czy firan typu „makaron”. W naszej ofercie hurtowej znajdą Państwo również szeroki wybór paneli dekoracyjnych, tkanin, obrusów, serwet, rolet okiennych własnej produkcji, oraz bogatą gamę towarów importowanych.

Decydując się na współpracę z Fabryką Firanek WISAN S.A. otrzymują Państwo korzystne warunki współpracy. Atrakcyjne rabaty oraz akcje promocyjne z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto zdecyduje się na biznesową kooperację z nami. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji:

Działem Sprzedaży Krajowej:

tel. 15 812 22 41

fax 15 812 23 00

Kierownik Działu Sprzedaży:

Cecylia Białek

email. c.bialek@wisan.pl

tel. 15 812 22 98

kom.: 665 000 380

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla Fabryki Firanek "Wisan" S.A. Kopiowanie, używanie
oraz przetwarzanie na wszelkich polach eksploatacji bez zgody F.F. "Wisan" S.A. jest zabronione i podlega
sankcjom przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 roku o prawach autorskich i pokrewnych.© 2014 Wisan. Realizacja: stylem.pl