Dołącz do nas

 

 

Prezes Zarządu – Dyrektor Naczelny

Wojciech Bubrowski
tel. +48 (15) 812 22 15
e-mail: w.bubrowski@wisan.pl

Dyrektor Handlowy

Sławomir Tomczyk
tel. +48 (15) 812 23 18
e-mail: s.tomczyk@wisan.pl

Główny Księgowy

Barbara Romańczuk
tel. +48 (15) 812 22 15
e-mail: b.romanczuk@wisan.pl

 

Dyrektor produkcyjny

Adam Białek
tel. +48 (15) 812 22 15
e-mail: a.bialek@wisan.pl

Dział Marketingu

Specjalista- Agata Gnat
tel. +48 (15) 812 22 07
e-mail: a.gnat@wisan.pl
e-mail: w_market@wisan.pl


 

Fabryka Firanek „WISAN” S.A.

ul. Włókniarzy 7
39-451 Skopanie
woj. podkarpackie

tel. sekretariat: +48 15 812 22 15
faks: +48 15 812 23 03

e-mail: sekretariat@wisan.pl

Sprzedaż Hurtowa

Biuro: tel. +48 (15) 812 22 41 fax. +48 (15) 812 23 00 e-mail: hurt@wisan.pl Kierownik: Cecylia Białek tel: +48 (15) 812 22 51 e-mail: c.bialek@wisan.pl

Sprzedaż Detaliczna

Biuro tel. +48 (15) 812 22 40 tel. +48 (15) 812 23 40 Menager Polska południowo-wschodnia Marta Klag-Robak tel. 665 000 235 e-mail: m.klagrobak@wisan.pl Menager Polska północna Anna Wójciak tel. 665 000 369 e-mail: a.wojciak@wisan.pl Menager Polska Grzegorz Praga tel. 665 000 513 e-mail: g.praga@wisan.pl Menager Polska Michał Kała tel. 665 000 508 e-mail: m.kala@wisan.pl Menager Polska Agnieszka Petrykowska tel: 665 000 250 e-mail: a.petrykowska@wisan.pl

Dział Eksportu

Biuro tel. +48 (15) 812 22 61 fax: +48 (15) 812 22 99 Kierownik- Elżbieta Bukała tel. +48 (15) 812 22 97 e-mail: e.bukala@wisan.pl
Dom Sprzedaży Wysyłkowej
tel: +48 (15) 812 22 53 fax: +48 (15) 812 23 01 Infolinia: 801 000 773 e-mail: dsw@wisan.pl Mirosław Grazdaj – Kierownik tel. +48 (15) 812 22 53 tel. +48 (15) 812 22 53 tel. +48 (15) 812 22 26 tel. +48 (15) 812 23 38 tel. +48 (15) 812 22 06 tel. +48 (15) 812 22 05 tel. +48 (15) 812 22 53 tel. +48 (15) 812 23 07 e-mail: m.grazdaj@wisan.pl

Dekoratornia

Agnieszka Zgórska – Kierownik tel. +48 (15) 812 22 72 e-mail: dekoratornia@wisan.pl

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla Fabryki Firanek "Wisan" S.A. Kopiowanie, używanie
oraz przetwarzanie na wszelkich polach eksploatacji bez zgody F.F. "Wisan" S.A. jest zabronione i podlega
sankcjom przewidzianym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 roku o prawach autorskich i pokrewnych.



© 2014 Wisan. Realizacja: stylem.pl