Prezes Zarządu – Dyrektor Naczelny

Wojciech Bubrowski
tel. +48 (15) 812 22 15
e-mail: w.bubrowski@wisan.pl

Dyrektor Handlowy

Sławomir Tomczyk
tel. +48 (15) 812 23 18
e-mail: s.tomczyk@wisan.pl

Fabryka Firanek „WISAN” S.A.

ul. Włókniarzy 7
39-451 Skopanie
woj. podkarpackie

tel. sekretariat: +48 15 812 22 15
faks: +48 15 812 23 03

e-mail: sekretariat@wisan.pl

Główny Księgowy

Barbara Romańczuk
tel. +48 (15) 812 22 15
e-mail: b.romanczuk@wisan.pl

Sprzedaż Hurtowa

Biuro
tel. +48 (15) 812 22 41
fax. +48 (15) 812 23 00

e-mail: hurt@wisan.pl
Kierownik:

Jarosław Banaczkowsi

tel: 606 747 743
e-mail: j.banaczkowski@wisan.pl

Sprzedaż Detaliczna

Biuro
tel. +48 (15) 812 22 40

Menager Polska południowo-wschodnia
Marta Klag-Robak
tel. 602 116 217
e-mail: m.klagrobak@wisan.pl

Menager Polska północna
Anna Wójciak
tel. 665 000 369
e-mail: a.wojciak@wisan.pl

Menager Polska zachodnia

Kierownik

Agnieszka Petrykowska

tel: 668 428 933

e-mail: a.petrykowska@wisan.pl

Dział Eksportu

Biuro
tel. +48 (15) 812 22 61
fax: +48 (15) 812 22 99

Kierownik- Elżbieta Bukała
tel. +48 (15) 812 22 97
e-mail: e.bukala@wisan.pl

Dział Marketingu

Specjalista- Agata Gnat
tel. +48 (15) 812 22 07
e-mail: a.gnat@wisan.pl
e-mail: w_market@wisan.pl

Dom Sprzedaży Wysyłkowej

tel: +48 (15) 812 22 53
fax: +48 (15) 812 23 01
Infolinia: 801 000 773
e-mail: dsw@wisan.pl

Mirosław Grazdaj – Kierownik
tel. +48 (15) 812 22 53
e-mail: m.grazdaj@wisan.pl

Dekoratornia

Agnieszka Zgórska – Kierownik
tel. +48 (15) 812 22 72
e-mail: dekoratornia@wisan.pl

Dyrektor produkcyjny

Adam Białek
tel. +48 (15) 812 22 15
e-mail: a.bialek@wisan.pl



© 2014 Wisan. Realizacja: stylem.pl